En

PROF.DR. METİN YAMAN (Emeklilik Tarihi : 16/07/2021 ) NECAT HEPKON SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

  • Eğitim / Akademik Bilgisi
    Lisans  19 Mayıs Gençlik ve Spor Akademisi  1980
    Yüksek Lisans  İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm  1989
    Doktora  Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı  1996
    Doçent  Gazi Üniversitesi Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı Alan Eğitimi (Beden Eğitimi ve Spor)  2010
    Profesör  Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi  2016
  • NO AD YIL
    1  "Spor Yöneticilerinin Kişisel Nitelikleri ve Eğitim Durumları,"...  1996
  • NO AD TARİH
    1  FARKLI LİGLERDEKİ FUTBOL KULÜPLERİNİN ALT YAPILARINDA MÜCADELE EDEN FUTBOLCULARIN ANTROPOMETR... 07/11/2020 - 09/11/2020
  • NO Görev
    1 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Bölüm Başkan Vekili, Nisan 2021- Temmuz 2021
    2 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Kurulu Bölüm Başkanı Vekili Üyeliği, Nisan 2021- Temmuz 2021
    3 Fevziye Hepkon Spor Bilimleri ve Sporcu Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Mart 2021-Devam ediyor
    4 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı, Şubat 2021- Temmuz 2021
    5 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Kurulu Başkanı, Şubat 2021- Temmuz 2021
    6 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Yönetim Kurulu Başkanı, Şubat 2021- Temmuz 2021
    7 Veteriner Fakültesi Fakülte Yönetim Kurulu Profesör Üyeliği, Haziran 2020- Temmuz 2021
    8 Veteriner Fakültesi Fakülte Kurulu Profesör Üyesi, Haziran 2020- Temmuz 2021
    9 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Bölüm Başkan Vekili, Mayıs 2020- Nisan 2021
    10 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Anabilim Dalı Başkan Vekili, Mayıs 2020-Devam ediyor
    11 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Kurulu Bölüm Başkanı Vekili Üyeliği, Mayıs 2020-Devam ediyor
    12 Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili, Mayıs 2020- Şubat 2021
    13 Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Kurulu Başkanı, Mayıs 2020- Şubat 2021
    14 Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Yönetim Kurulu Başkanı, Mayıs 2020- Şubat 2021
    15 Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı, Mart 2020- Mayıs 2020
    16 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Bölüm Başkanı, Mart 2020- Temmuz 2021
    17 Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi Fakülte Kurulu Bölüm Başkanı Üyeliği, Mart 2020- Temmuz 2021
    18 DEÜ Rektörlüğü Strateji Geliştirme Kurulu Üyesi, Ocak 2020-Devam ediyor