DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
DEBİS | ENGLISH | ANA SAYFA | KİŞİSEL SAYFALAR
Editöre Ulaşın DEU Tıp Fakültesi Dergisi   Tıp Fakültesi

 

 

TIP FAKÜLTESİ DERGİSİ E-DERGİ OLDU

 

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi internet ortamında online  e- dergi haline getirilmiştir.

Dergiyi Url: http://www.journalagent.com/deutip adresinden inceleyip makale yönetimine ulaşabilirsiniz.

Buna göre sayfada Yazarlar, Makale gönderimi ve Hakemler için de bilgi yer almaktadır. Sistemi ilk kez kullanacak yazarların yeni bir hesap oluşturması gerekmektedir. JournalAgent kullanan diğer dergilerde bir kullanıcı hesabınız varsa, bu hesabınızı kullanarak direkt giriş yapabilirsiniz, ayrıca hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Makale gönderimi hakkında bilgi almak için Yazarlara Bilgi bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Makale göndermek, gönderdiğiniz makalenizi takip etmek veya düzenlemek için lütfen e-posta adresinizi ve belirlediğiniz parolanızı giriniz. Dergide hakem olarak yer alacaklar e- posta adresleriyle ve belirledikleri parolalarıyla  taraflarına sunulan makalelere ulaşabilirler.

Makale gönderiminde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Dergi Yönetici Sekreteri Işık Ezbere 4122263 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi’nde yayınlanan yazıların yayın hakkı Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne aittir.
Dergide yayınlanan makalelerin bilim, içerik ve dil bakımında sorumluluğu yazarlarına aittir.
Dergide yayınlanan makaleler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi TÜRK TIP DİZİNİ ve TÜRKİYE ATIF DİZİNİ’nde yer almaktadır.
 

 

 

 


DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Cumhuriyet Bulvarı No: 144 35210 Alsancak / İZMİR Telefon:+90(232) 412 12 12 Faks:+90 (232) 464 81 35
© D.E.Ü.Rektörlük Bilgi İşlem Dairesi