DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
DEBİS | ENGLISH | ANA SAYFA | KİŞİSEL SAYFALAR
Editöre Ulaşın DNA Hasarı, DNA Onarımı ve Proteomiks   Kurslar-Eğitimler

 

 Kurs KAYIT     Burs KAYIT     AFİŞ

Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Moleküler Tıp Anabilim Dalı ev sahipliğinde 21-23 Ekim 2014 tarihlerinde, National Institute of Standards & Technology (NIST), ABD kurumundan DNA hasarı, onarımı ve proteomiks konularında çok sayıda önemli veri üretmiş, çalışmaları şu ana kadar 230’dan fazla makaleye konu olmuş Prof. Dr. Miral DİZDAROĞLU’nun konuşmacı olduğu "DNA Hasarı, DNA Onarımı ve Proteomiks” başlıklı bir kurs gerçekleştirilecektir. Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan kurs kapsamında biyolojik örneklerde DNA hasar ürünlerinin ve DNA onarım proteinlerinin LC-MS/MS cihazında ölçümlerini kapsayan uygulama eğitimleri Prof. Dr. Hüray İŞLEKEL  tarafından verilecektir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

Prof. Dr. Gül GÜNER, Prof. Dr. Hüray İŞLEKEL

Kurs Düzenleme Kurulu Eş Başkanları

DEÜ SBE Moleküler Tıp AD

 

v  Düzenlenecek olan etkinliğe İzmir dışından katılacak 35 yaş altı genç araştırmacıların yol ve konaklama giderleri için TÜBİTAK’ın “2229 Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı” na başvuru yapılmıştır. Destek verilmesi halinde Düzenleme Kurulu’na yapılmış olan burs başvuruları değerlendirilecek ve sınırlı sayıda katılımcıya konaklama ve yol desteği verilecektir.

v 

 


    DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Cumhuriyet Bulvarı No: 144 35210 Alsancak / İZMİR Telefon:+90(232) 412 12 12 Faks:+90 (232) 464 81 35
    © D.E.Ü.Rektörlük Bilgi İşlem Dairesi